وبلاگ

زمان کنکور هنر

زمان کنکور هنر

تاریخ کنکور عملی هنر ۱۴۰۲

  • تاریخ برگزاری آزمون عملی ۱۴۰۲ مطابقا در همین صفحه سایت هنریون اعلام خواهد شد.

تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۲

  • تاریخ کنکور هنر مرحله اول: ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ بعدازظهر روز جمعه (برگزارشد).
  • تاریخ کنکور هنر مرحله دوم: ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۲ بعدازظهر روز چهارشنبه (برگزارشد).

یکی از سوالات پرتکرار دانش آموزان، تاریخ و زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری هنر ۱۴۰۲ است؛ در این مقاله مهم ترین نکات مربوط به زمان کنوکور هنر را بیان میکنیم:

داوطلبان میتوانند در هر دو نوبت شرکت کنند اما در نهایت با نمره‌ی یکی از آزمونها می توانند انتخاب رشته را انجام دهند.


البته یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید، ساعت بسته شدن در محل برگزاری آزمون است که در نوبت صبح، ساعت ۷.۳۰ و در نوبت عصر ساعت ۱۴بسته می شود؛ پس لازم است زودتر از این زمان، در محل حاضر شوید.


شما باید به سوالات دفترچه اختصاصی که دارای ۱۰۰سوال است، در ۱۱۵ دقیقه پاسخ دهید.


محل برگزاری کنکور سراسری مربوط به خود داوطلب است و در واقع شما خودتان در موقع ثبت نام اولیه برای کنکور، بایستی محل آزمون خودتان را هم مشخص بکنید.


کارت ورود به جلسه آزمون در کنکور سراسری هنر، یکی از مهم ترین مواردی است چند روز قبل از شروع آزمون باید اقدام به تهیه آن بکنید.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه به این صورت است که شما با استفاده کد ملی و شماره پرونده کنکور سراسری که در موقع ثبت نام دریافت کرده اید، به سایت سازمان سنجش رفته و کارت ورود به جلسه خود را دریافت می کنید.


برای قبولی در برخی از رشته های کنکور هنر علاوه بر آزمون تئوری نیاز به شرکت در آزمون عملی نیز می‌باشد؛ آزمون عملی برای رشته‌هایی مانند: نقاشی، نمایش عروسکی، بازیگری، طراحی صنعتی، موسیقی و اکثر رشته‌های کنکور هنر برگزار می‌گردد، نحوه‌ی برگزاری آن به صورت مجزا و در روزهای متفاوت می‌باشد.

شرط شرکت در آزمون عملی حضور در آزمون تئوری کنکور(کنکور کتبی) می‌باشد؛ داوطلبان در مرحله اول با ثبت نام و سپس پرداخت هزینه می توانند واجد شرایط حضور در کنکور عملی رشته مورد نظر خود شوند.


برای شرکت در آزمون عملی کنکور هنر که یک بار درسال برگزار می شود، باید چند روز قبل از شروع آزمون از سایت سازمان سنجش، اقدام به تهیه آن بکنید. هنر تاریخ دقیق برگزاری آزمون عملی کنکور هنر از طرف سازمان سنجش اعلام نشده ولی پیش بینی می‌شود این آزمون طی روال سال های قبل، حدود یکماه بعد از پایان کنکور برگزار شود.


گاهی اوقات ممکن است که درزمان ثبت نام، در وارد کردن برخی اطلاعات خود اشتباه بکنیم. مثل نام، نام خانوادگی  کد ملی و …  در این صورت شما یا از طریق خود سایت  می توانید اقدام به ویرایش اطلاعات خودتان بکنید یا به باجه های رفع نقص محل زندگی خودتان بروید و به صورت حضوری اطلاعات خود را ویرایش بکنید. لیست باجه  های رفع نقص به همراه آدرس، هرساله در سایت سازمان سنجش آپلود می شود.


لیست لوازم غیر مجاز در زمان برگزاری کنکور هنر ۱۴۰۲ : تجهیزات الکترونیکی (تلفن همراه، ساعت، دستبند، عینک و انگشتر هوشمند و…)، ماشین حساب، پیجر و هندزفری، خودکار و پاک کن هوشمند، کتاب، جزوه، نت و یادداشت، وسایل فلزی (گل سر، تل، آینه و… باید حتما ً پلاستیکی باشد)، ساک، کیف دستی مواد خوراکی به جز آب آشامیدنی است.

البته یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید، ساعت بسته شدن در محل برگزاری آزمون است که در نوبت صبح، ساعت ۷.۳۰ و در نوبت عصر ساعت ۱۴بسته می شود؛ پس لازم است زودتر از این زمان، در محل حاضر شوید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها