وبلاگ

کلاس های کنکور هنر

کلاس‌های کنکور هنر

جهت ثبت نام در کلاس‌ها از طریق تماس با آموزشگاه 02188792732 و شماره ۰۹۹۲۳۰۸۳۷۹۴ و یا ارسال پیام به آیدی تلگرام honarioonf@ یا دایرکت اینستاگرام honarioon.group@ اقدام کنید.

کلاس های حضوری 1403 هنریون
درک عمومی هنر 50 جلسه کلاس حضوری

+ 25 آزمونک(هر هفته)

3,300,000 تومان دکتر بنفشه مهری
خلاقیت تصویری 40 جلسه کلاس حضوری

+ 18 آزمونک(هر دو هفته)

2,700,000 تومان آقای علی آزاد
ریاضی فیزیک 35 جلسه کلاس حضوری

+ 20 آزمونک(هر دو هفته)

2,700,000 تومان استاد شیردل
خلاقیت نمایشی + عکاسی 35 جلسه کلاس حضوری

+ 20 آزمونک(هر دو هفته)

2,500,000 تومان لیدا فضلی، اشکان خیل نژاد
علی آزاد، الیکا شفیعی
خواص مواد 25 جلسه کلاس حضوری

+ 13 آزمونک(هر دو هفته)

1,800,000 تومان استاد کریمیان
کلاس های آنلاین 1403 هنریون
درک عمومی هنر 50 جلسه کلاس آنلاین

+ 25 آزمونک(هر هفته)

2,400,000 تومان دکتر بنفشه مهری
خلاقیت تصویری 40 جلسه کلاس آنلاین

+ 18 آزمونک(هر دو هفته)

1,900,000 تومان آقای علی آزاد
ریاضی فیزیک 35 جلسه کلاس آنلاین

+ 20 آزمونک(هر دو هفته)

1,900,000 تومان استاد شیردل
خلاقیت نمایشی + عکاسی 35 جلسه کلاس آنلاین

+ 20 آزمونک(هر دو هفته)

1,900,000 تومان لیدا فضلی، اشکان خیل نژاد
علی آزاد، الیکا شفیعی
خواص مواد 25 جلسه کلاس آنلاین

+ 13 آزمونک(هر دو هفته)

1,300,000 تومان استاد کریمیان
خلاقیت موسیقی 15 جلسه کلاس آنلاین

+ 15 آزمونک(هر دو هفته)

700,000 تومان نیلوفر جابری
آموزشگاه هنریون، هر سال کلاس های آمادگی  کنکور هنر را با بهترین اساتید ایران برگزار می کند.

کلاس های دروس مختلف به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شما این امکان را دارید که از سراسر ایران در این کلاس ها شرکت بکنید.

کلاس کنکور عملی هنر

البته کلاس‌های آمادگی برای آزمون عملی هنر به‌ صورت حضوری، آنلاین و ترکیبی(حضوری و آنلاین) برگزار می‌شود. این یک امتیاز فوق العاده است هم برای کسانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را دارند و هم برای کسانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند و با ثبت نام آنلاین دوره می توانند از تمامی مباحث آموزشی کلاس حضوری بهره‌مند شوند.

در کنار شرکت در کلاس‌های آمادگی برای کنکور هنر در آموزشگاه کنکور هنریون، شما علاوه‌ بر این که فرصت یادگیری دروس زیر نظر بهترین اساتید ایران را به دست می آورید، از امکانات دیگری بهره مند می شود که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می‌شود:

  • برگزاری آزمون های دوره ای هفتگی و آزمون های آزمایشی جامع
  • برگزاری کلاس های رفع اشکال
  • تعامل مستقیم و بدون واسطه با خود استاد
  • امکان مشارکت و بحث و گفتگو در کلاس های آنلاین

موسسه هنریون افتخار همکاری با اساتید برجسته کنکور هنر را دارد و شرکت در کلاس‌های این اساتید، قطعا کمک بسیار خوبی برای شرکت کننده های کنکور هنر خواهد بود؛ حتی این امکان برای همه علاقه مندان در نظر گرفته شده که یک جلسه به صورت آزمایشی و رایگان در کلاس شرکت بکنند و در صورت تمایل، اقدام به ثبت نام در کلاس بکنند.

راهی که بقیه رفتن و رسیدن!

  • شروع کلاس ها از هفته آخر شهریور ماه.
  • هدف کلاس ها فراگیری موضوعات مهم و اولیه دروس کنکور هنر است.

ثبت نام کلاس های کنکور هنر

(شروع از هفته آخر شهریور)

بهترین و با تجربه ترین اساتید ایران را از همین امروز تا روز کنکور در کنار خودت خواهی داشت، ما به تو در این مسیر پر پیچ و خم کمک خواهیم کرد.

هزینه کلاس کنکور هنر

درباره قیمت کلاس کنکور هنر، حتما باید به این نکته اشاره شود که موسسه هنریون سعی کرده با در نظر گرفتن تمامی جوانب و شرایط اقتصادی، معقول ترین قیمت را برای شرکت در کلاس‌ها در نظر بگیرد و هزینه ثبت نام در کلاس‌های کنکور هنر و کلاس های آمادگی آزمون عملی، به مراتب معقول‌تر از قیمت موسسه‌های کنکور دیگر است، برای مطلع شدن از فرآیند ثبت نام و هزینه دقیق کلاس‌ها، می‌توانید تازه ترین اخبار موسسه را از پیج اینستاگرام و سایت هنریون دنبال کنید.

شرکت در کلاس های کنکور هنر، به دلایلی حائز اهمیت است که شما می‌توانید از امتحان‌های دوره‌ای هفتگی استفاده بکنید و این آزمون‌ها را در کلاس به همراه استاد تحلیل و رفع اشکال بکنید.

موسسه هنریون افتخار همکاری با اساتید برجسته کنکور هنر را دارد و شرکت در کلاس‌های این اساتید، قطعا کمک بسیار خوبی برای شرکت کننده های کنکور هنر خواهد بود؛ حتی این امکان برای همه علاقه مندان در نظر گرفته شده که یک جلسه به صورت آزمایشی و رایگان در کلاس شرکت بکنند و در صورت تمایل، اقدام به ثبت نام در کلاس بکنند.

آموزشگاه هنریون با پنج سال سابقه در زمینه برگزاری کلاسهای کنکوری به صورت مجازی و حضوری و کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی برگزار می کند:

  • کلاس درک عمومی هنر

با حضور برجسته دکتر بنفشه مهری معلم بهترین مدارس ایران برگزار می‌شود، در این کلاس توسط دکتر مهری تست هایی داده می شود که دارای تشابه حداکثری و بالای پنجاه درصدی با تست های کنکوری است! کلاس درک عمومی دکتر مهری در قالب دو دوره ی اصلی و فرعی برگزار می‌شود:

دوره اصلی

این دوره در قالب پنجاه الی شصت جلسه یک و نیم ساعته هست. در هفته دو جلسه است و پس از گذشت چند روز از کلاس آزمونکی 20 تستی از مباحث گفته شده گرفته می شود(تست های این آزمونکها تطبیق 50 درصدی با تستهای کنکور 1402 داشته اند).

روش تدریس استاد در این کلاس خواندن درک عمومی به صورت کلید واژه نویسی است. طول این دوره حدودا شش الی هفت ماه می باشد برای مثال از مهر ماه تا اواخر فرودین ماه به طول می انجامد.

پس از این دوره، دوره دیگری به نام نکته و تست نیز برگزار میشود که شامل 700 تست درک عمومی برای بی نیاز کردن دانش آموز از هر گونه تست درک عمومی دیگری است؛ این تست ها بهترین تست های موجود کنکوری هستند.

دوره فرعی

هفته ای یک جلسه برگزار می شود.

کتابهای درسی محوریت اصلی کلاس درک عمومی هنر است. همانطور که اطلاع دارید از سال 1400 و 1401 منبع سوالات کنکور تماما کتابهای درسی شده است و منابع آزاد به طور کلی حذف شده اند. دانش آموز در این کلاسها مطالب مهم و خواندنی کنکور را می آموزد و بی نیاز از هر گونه خواندن غیر ضروری می شود، یعنی مستقیما تمرکزش را روی آن مطلبی می گذارد که قرار است در کنکور بیاید.

این کلاس دارای تضمین هزینه می‌باشد؛ به این صورت که با اساتید به نام هنریون و هزینه ای که پرداخت خواهید کرد در جای دیگری یافت نمیشود، همچنین در قبال هر گونه تست و آزمونک اضافه ای که گرفته می شود هیچ گونه هزینه ای دریافت نخواهد شد! این مورد شامل دوره ی نوروزی نیز می شود.

لازم به ذکر است بالاترین آمار قبولی و رتبه برترهای ما مربوط به این کلاس است!

  • کلاس خلاقیت تصویری

این کلاس توسط استاد علی آزاد برگزار می‌شود؛ این کلاس نیز شامل آزمونک می شود و اگر مطالب از تعداد جلسات بیشتر شود مثل سالهای قبل که هزینه اضافه ای از دانش آموز گرفته نخواهد شد و به صورت رایگان جلسات اضافه ادامه خواهند داشت؛ کلاس به صورت آنلاین است، دانش آموزان با یکدیگر و استاد در تعامل قرار می گیرند.

  • درک عمومی ریاضی فیزیک

استاد حمیدرضا شیردل با سابقه ترین استاد ریاضی فیزیک کنکور هنر است. به بهترین شکل ممکن با دانش آموزان در تعامل هستند این کلاس نیز شامل آزمونک رایگان هست، همچنین کلاسهای رفع اشکال مازاد بر کلاس برگزار می شود که به صورت رایگان و اختیاری است. به طور مثال اگر کلاس بر مبنای 30 جلسه و با قیمت یک میلیون و سیصد هزارتومان برگزار شود شامل 15 جلسه رفع اشکال آزاد نیز می‌شود.

همانطور که می دانید ضریب درس ریاضی فیزیک در کنکور بیشتر از قبل شده پس داشتن با تجربه ترین استاد (با سابقه ی تدریس در هنرهای زیبا،دانشگاه تهران و الزهرا) با هزینه ای کمتر از سایر آموزشگاه ها و برگزاری کلاسهای رایگان رفع اشکال به شما در روند قبولی کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

این کلاسها با حضور برجسته ترین و مسلط ترین اساتید کشوری بر مطالب و تست های کنکوری برگزار می شود هزینه ای که هنریون در قبال آنها از شما می گیرد نسبت به سایر آموزشگاه ها کمتر بوده و علاوه بر آن برای هر درس آزمونک هایی به صورت رایگان برگزار می کند که تست های آنها تشابه بالایی با تست های کنکور دو سال اخیر داشته اند.

شرکت در این کلاسها و ارتباط با مشاوران هنریون درصد موفقیت شما را بالاتر برده، همچنین هنریون پس از کلاسهای تئوری دوره های عملی کنکور را برگزار می کند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
محمد
8 ماه قبل

سلام
چرا هیچکس در آموزشگاه پاسخگوی هیچکدام از شماره‌های تماس در روزها و ساعات مختلف نیست؟

لطفاً اگر هنریون تعطیل شده یا شماره‌های تماس تغییر یافته است روی سایت اعلام فرمایید.
سپاسگزارم